Giriş / Para Kazanma / İnternetten Sermayesiz Para Kazanma Yolları
internetten sermaye olmadan para kazanma
internetten sermayesiz para kazanmanın en iyi yolları

İnternetten Sermayesiz Para Kazanma Yolları

İnternetten sermayesiz para kazanmak isteyen kişilere özel birçok yöntem olmakla birlikte, işe yarayan ve devamlı kazanç sağlayabileceğiniz birkaç yoldan bahsetmeye çalışacağım. Bir düşünün evinizden hiç çıkmadan, oturduğunuz yerden uygulayabileceğiniz yöntemlerle internetten para kazanıyorsunuz. Üstelik çalışma saatlerini de siz belirliyorsunuz. Bu yöntemler kısa ve orta vadede para kazanmaya başlayabileceğiniz yöntemleri içeriyor. Hemen bu yollardan bahsetmeye başlayalım.

İnternetten Sermayesiz Para Kazanma Yolları

Birçok kişi parası olmadığı için kendine internetten iş kuramıyor veya hali hazırda bir işe girişemiyor. İster öğrenci olun, ister ev hanımı ya da ek gelir elde etmek isteyin bu işler ile internetten para kazanmanın en hızlı ve sermayesiz yolunu keşfedeceksiniz. Hatta düzenli bir gelir elde etmeye başladığınızda ek gelir olmaktan çıkıp ana işiniz olabilecek düzeyde olan konulara ağırlık vereceğiz.

İnternetten Makale Yazarak Para Kazanma

Bu yöntem hızlı ve sermayesiz para kazanma yöntemlerinin başında geliyor. Yıllardır birçok kişinin geçim kaynağı olmuş durumda bile. 0 sermaye ile başlayabileceğiniz risksiz, aynı gün para kazanmaya başlayabileceğiniz bu para kazanma yöntemi ile düzenli bir gelir elde edebileceğiniz gibi bu işi daha da profesyonelleştirerek çok ciddi rakamlar kazanmanız hiç de zor değil.

Şurada yer alan makale yazarak para kazanma isimli yazımı okuyarak bu konuda detaylı bilgilere sahip olabilir ve bu işe başlamak için gereken herşeyi öğrenebilirsiniz. Yazı yazarak para kazanmak isteyen kişilerin asla işsiz kalmadığını hatta aksine makale yazarlarının ihtiyaca yoğunluktan dolayı cevap veremediklerini görüyoruz. Birçok kişi bu konuda hızlı makale yazıp kendilerine göndereceği kişileri arıyor. Bu konuda detaylı bilgi için ilgili yazıyı okursanız nereden başlayamanız gerektiğini adım adım anlattık. Gelelim bir diğer sermayesiz para kazanma yöntemine.

İnternetten Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanma

Yine hiç sermayeniz veya özel bir yeteneğiniz olmadan para kazanabileceğiniz bir diğer yöntem olan satış ortaklığı konusunu tanıtmak istiyorum. Birçok kişinin bu yöntem ile hayatını idame ettirecek paralar kazandığı bilinen bir gerçektir. Hatta daha da fazlası olarak zengin olacak kadar gelir elde ettiğini söyleyebiliriz.

Satış ortaklığı ile ilgili bilgisi olmayan kişiler şurada yer alan satış ortaklığı nedir isimli yazıyı okuyabilirler. Bu yöntemin en iyi yanı size devamlı ve artan bir gelire sahip olmanızı sağlamasıdır. Hiçbir internetten para kazanma yolunun kazandıramayacağı kadar yüksek kazançları bu yöntem ile kazanmanız doğru uygulamalarla çok da zor değildir.

1993 yılından beri yani internetin tarihi kadar eski olan bu yöntemi uygulayıp hayatınızı değiştirecek kadar gelirler elde edebilirsiniz. Ayrıca bu işe başlamak için herhangi bir sermayeye ihtiyacınız yoktur. Tek ihtiyacınız olan ücretsiz kayıt olabileceğiniz bir affiliate networkdür. Satış ortaklığından nasıl para kazanılacağı ile ilgili şurada satış ortaklığından nasıl para kazanılır isimli yazıyı okuyabilirsiniz.

Gelelim kişisel beceri ile gelir elde edebileceğiniz sermayesiz kazanç yöntemlerine.

Çeviri Yaparak İnternetten Para Kazanma

Herhangi bir dil konusunda yeterli konuşma ve yazma becerisine sahipseniz ve bunu sermayesiz olarak paraya çevirmek istiyorsanız online olarak çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. Çoğu kişi ingilizce veya farklı dillerde makaleler veya makalelerin yazışmaların çevirilmesini istiyor. Bunun için çok ciddi kazançlar da elde edilebiliyor. Çeviri yaparak para kazanmanın birçok yolu olduğu gibi en bilinen sitelerden örnekler verelim.

Aşağıda görüldüğü gibi bionluk.com üzerinden birçok kişi her 100-150 kelimelik çeviri işi için 10 lira fiyat belirlemişler.

çeviri yaparak internetten para kazanma
çeviri yaparak internetten para kazanma

Çeviri konusunda çok hızlı sipariş alamasanız dahi belli bir gelire ulaşabilirsiniz. Çünkü kazanç oranları çok iyi denilebilir.  Bionluk.com gibi sitelere kaydolarak bu konuda ilan verip çeviri yaparak para kazanabilirsiniz.

Logo Tasarımı ve Genel Tabiriyle Grafik Tasarımı Yaparak Para Kazanma

Photoshop veya benzeri programları kullanma konusunda uzmansanız grafik tasarım işlerinden sermayesiz olarak para kazanabilirsiniz. Örnek olarak sadeceon.com sitesinden bir ilan vererek bu işten para kazanmaya anında başlayabilirsiniz. Aşağıda birkaç ilandaki gibi.

grafik tasarımı ile para kazanma
logo ve grafik tasarım yaparak para kazanma

Birçok zaman işini iyi yapan kişiler bu konuda hatırı sayılır rakamlar da kazanıyorlar. İster logo, ister banner, isterse de resim düzenleyerek ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Sonuç olarak herkesin farklı yetenekleri veya ilgi alanları bulunduğu için farklı sermayesiz para kazanma yollarını anlatmaya çalıştım. Bu konuda herkes kendine en uygun olanı seçebilir ve aklına takılan konularda yorum kısmında sorarak bilgi alabilir. İnternetten sermayesiz para kazanmanın en etkin yolları bu şekildedir. Bir başka kazanç yönteminde görüşmek üzere.

Buna da Göz Atın!

Bilgiyi Paraya Dönüştürmenin Yolu Dijital Ürünler

İnternet uzun yıllardır süre gelen klasik ticaret mantığı kökünden değiştirdi. Bugün fiziksel olarak satışa sunulan …

4 Yorumlar

  1. anlattığınız yöntemlerin bazılarını başarıyla uyguluyorum uzun zamandır. sizden satış ortaklığı ile ilgili yeni teknikler bekliyoruz.

    • Merhaba, yakın zaman içerisinde temel konulardan çok bu konuda daha detaylı bilgilendirmelerde yapacağız, amacımız öncelikle bu işe yeni başlayanlara yönelik temel bilgilendirmedir bu sebeple 0’dan başladık ileri düzeye doğru gideceğiz, takipte kalın.

  2. Makale yazarak para kazanma yontemini tuttum doğrusu..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir