Giriş / Hakkımızda

Hakkımızda

Misyon

Site olarak misyonumuz, bu işle tanışan kişilerin en doğru biçimde yönlendirilmesi ve yeteneklerine en uygun kazanç yönteminin uygulamaya geçirilmesi için rehberlik edilmesidir. Bu amaçla site içerisinde yöntemlerle ilgili avantajları ve dezavantajları kısmı yer almaktadır.

Vizyon

İnternet işleri ile tanışan herkesin en azından hayatını idame ettirecek düzeyde gelir etmesi olarak açıklanabilir. Buradan hareketle ileri düzey kazanç yöntemleri de yeri geldikçe açıklanacaktır.

Yazar Hakkında

Uzun yıllardır internetten para kazanan ve bunun eğitimlerini veren yazar Muhammed Uzar; İngilizce ve Rusça dillerini bilmektedir. Turizm mezunu olmasına rağmen bir müddet kendi mesleğini internet işleri ile devam ettirdikten sonra, hobi olarak gördüğü işini ana işine çevirerek tam zamanlı olarak internetten para kazanma konusunda çalışmaya başlamıştır.

İnternet milyoneri sitesi de bu amaçla, internetten para kazanma konusunda en geçerli olan yolların anlatıldığı bir platform olarak kuruldu. Burada sadece deneyerek başarıya ulaşılan yöntemlerin tanıtımını yapıyor. Bu işe yeni başlayan veya başlamak isteyen kişiler gönül rahatlığı ile tavsiyelerimizden yola çıkarak kendilerine en uygun yöntemi seçip uygulamaya başlayabilirler.

2008 yılından beri çeşitli blog ve siteler aracılığı ile para kazanma eğitimleri verdik ve 2015 sonu itibariyle internetmilyoneri.net sitesini bu konuda bilgilenmek isteyen kişilere özel açtık. Yazılarımıza yaptığınız yorumlar çerçevesinde ilgili gördüğümüz konularda açıklamalarda yapıyoruz, bu sebeple aklınıza takılması muhtemel konularda yorum yazmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla,

Muhammed UZAR