Giriş / Para Kazanma / İnternetten Otomatik ve Kalıcı Para Kazanma Yolu
internetten otomatik para kazanma

İnternetten Otomatik ve Kalıcı Para Kazanma Yolu

İnternetten otomatik olarak para kazanmayı, bu gelirin düzenli olmasını, ve hatta artan bir gelir olmasını kim istemez ki? Birçok kişi gelirlerini otomatiğe bağlamanın çeşitli yollarını da arıyor ve bu alanda çalışmalar yapıyor. Uzun yıllara varan internetten para kazanma tecrübemiz bize ancak kalıcı işler yapmanın düzenli ve otomatiğe bağlanmış gelirler elde edilebileceği konusunda yol gösteriyor.

Şöyle bir düşünün bundan tam 6 yıl önce yazmış olduğunuz bir blog yazısından satış ortaklığı ile devamlı ve hız kesmeden gelir elde ediyorsunuz. Bu nasıl bir duygu? Ben söyleyeyim muhteşem bir duygu! Bunun sadece para kazanmayla da ilgisi yok. Yaptığınız işin başarılı ve kalıcı olduğunu görmek insana ayrı mutluluk veriyor. Çünkü satış ortaklığından para kazananlar bilir, sadece para kazandıkları için mutlu olmazlar, uyguladıkları yöntemin başarılı olduğunu gördüklerinde para kazanmanın dışında ekstra bir mutlu olurlar.

Genelde bu yüzden yeni, kalıcı ve düzenli gelir elde edebilecekleri yollara ağırlık verir ve onun üzerinde çalışırlar. Çünkü bu iş bir anlamda sermaye gerektirmeyen ve tecrübe edilerek geliştirilebilen yöntemleri içeriyor. Birçok otomatiğe alınmış kazanç yöntemi olabileceği gibi bizim süper ikili olarak gördüğümüz satış ortaklığı ve blogculuk konusunu inceleyeceğiz. Tabi bunu yaparken çeşitli destekler hakkında da bilgi vereceğiz. Hemen başlayalım.

Satış ortaklığı ile internetten para kazanmak en iyi yoldur.

Öncelikle belirtelim internetten en fazla kazandıran yöntem olan satış ortaklığının ne olduğunu bilmiyorsanız, şuradaki satış ortaklığı nedir satış ortaklığı siteleri yazısını okuyabilirisiniz. Kabaca bir tanımla yüksek komisyonlu dijital ürünlerin, hiç tanımadığınız kişilere otomatik olarak satışı aslında satış ortaklığı olarak açıklanabilir. Kazanç yöntemleri içerisinde farklı yöntemlerle birlikte uygulandığında hayat değiştirecek kadar para kazandıran bir yoldur.

Bu konuda en uyumlu kalıcı olduğunu yıllardır bildiğimiz satış ortaklığı ve blogculuk ikilisini öneriyoruz. Tabi satış ortaklığı ile gelir elde etmenin birçok yöntemi olduğu gibi, kalıcı ve artan kazanç gibi sebeplerden blogculuk favorilerimizden birisi olduğu için bu yöntemi uygun buluyoruz.

Blogculuk kalıcı, artan ve otomatiğe bağlanmış kazanca açılan bir kapıdır.

Yazımın başında örnekte vermiş olduğum gibi, tam 6 yıl önce bir ürün veya hizmet hakkında yazı yazmış olduğunuzu düşünün. Bu yazdığınız yazı vasıtasıyla devamlı olarak gelir elde ediyorsunuz. Kulağa hoş geliyor değil mi? Blogculuk ile gelirlerinizi otomatiğe bağlayarak para kazanabilirsiniz. Peki bu nasıl oluyor açıklayalım.

İnternetten gelir elde etmenin en temel kuralı bir ürün veya hizmetin olmasıdır. İkinci en temel kural ise o ürünle alakalı ziyaretçinizin olmasıdır. Yani bir örnekle, elinizde satış ortaklığında satmak istediğiniz hemoroid ile ilgili bir ürün var. Bu ürünün satılması için kimlerin blog yazınızı ziyaret etmesi gerekir? Tabiki hemoroid sorunu olan kişilerin. Tam da bundan bahsediyorum, yani hemoroid sorunu olan kişilerin sizin yazınızı okuması gerekiyor, internetten makyaj malzemesi arayan kişilerin okuması gerekmiyor.

Buradan hareketle şu sonucu çıkarmalıyız. Alakalı ziyaretçi ve doğru ürün ile para kazanmanın mükemmel karışımını elde etmiş oluyoruz. Biz buna odaklı trafik, alakalı ziyaretçi diyoruz. Somut bir örnekle yazdıklarımızı pekiştirelim. Elimizde satış ortaklığından %60 komisyonla para kazanabileceğimiz bitkisel hemoroid ürünü bulunuyor. Bu ürün için blogumuzda şöyle bir yazı yazıyoruz. Bitkisel hemoroid tedavi yolları ile 3 adımda hemoroidlerinizden kurtulun! Yazı içeriğine de seo kuralları çerçevesinde ürün tanıtımı yapıyoruz, hepsi bu!

blogculuk ile otomatik para kazanma

İlgili yazınızı google makalenizin kalitesi çerçevesinde arama sıralamalarında bir yere koyuyor ve trafik gönderiyor. Tabi bu en temel açıklamasıyla böyle. Ürün rekabeti, seo faktörleri gibi sebeplerle sıralamanızın gelişmesi söz konusu. O yazı orada durdukça siz satış ortaklığı linklerinizden geçen herkesden ürün başına para kazanıyorsunuz. Hemde üzerinden 6 yıl geçse bile! Yazınızın değerlenmesi ve duyurulması adına sosyal medya, video pazarlama ve çeşitli backlink çalışmaları ile destekleyebilir ve kalıcı ziyaretçi trafiğe de sağlayabilirsiniz. Son güncellemelerle birlikte artık sosyal medya sinyalleri seo konusunda çok ciddi faydalar sağlıyor.

Blogculuğun ve satış ortaklığının beraber uygulandığındaki avantajları şöyle sıralanabilir:

  • Kalıcı olarak para kazandırmaya devam eder,
  • Yüksek komisyonlu ürünlerden, yüksek komisyonlar kazanırsınız,
  • Maliyetsizdir tek maliyeti emeğinizdir,
  • Herhangi bir mezuniyet gerektirmeden herkes bu işi yapabilir,
  • Beraber uygulandığında devamlı olarak otomatik para kazandırmaya devam eder, siz uyurken bile!

Bu konuda herhangi bir bilgim yok, nereden başlamalıyım?

İnternetten otomatik ve kalıcı para kazanma yolları için en temel ve yıllardır uygulanan bu süper ikiliyi yine temel olarak anlatmaya çalıştık. Bu konularda bir bilginiz yok ise online bir eğitim seti alabilir ve en doğru şekilde uygulayabilirsiniz. Bu eğitim ile 1 gününüzü vererek adeta bir altın madeninden altını nasıl çıkaracağınızı öğrenebilirsiniz, sizde internetten para kazanma tekniklerini hemen öğrenin!

Buna da Göz Atın!

Bilgiyi Paraya Dönüştürmenin Yolu Dijital Ürünler

İnternet uzun yıllardır süre gelen klasik ticaret mantığı kökünden değiştirdi. Bugün fiziksel olarak satışa sunulan …

Bir yorum yapılmış

  1. Ben dropshipping i denemdim uzun zaman iyi de kazandım. Şu birkaç senedir satış ortaklığı ile kazanmaya başladım. Bana göre para kazanma yolları arasındaki en iyi yöntem bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir