Giriş / Para Kazanma / Clickbank Ürünlerine Adwords Reklamı Verilebilir mi?

Clickbank Ürünlerine Adwords Reklamı Verilebilir mi?

Satış ortaklığı denilince akla gelen ilk kazanç yöntemi uzun yıllar hızlıca sonuç alınan adwords ile reklam verme yöntemi oldu. Adwords ile satış ortaklığı ürünlerinin adwords reklamını vermeyi icat eden Chris Carpenter bile belki bu işin bu kadar patlayacağını tahmin edememiştir.

Bildiğiniz gibi mümkün oldukça kalıcı ve az maliyetli yöntemleri tavsiye ediyoruz blogumuzda. Zaten eğitim setimiz de bu yönde hazırlanmış bir eğitim setidir. Fakat uzun zamandır adwords ile reklam verme konusunda sorulan sorular üzerinde yakın zamanda doğrudan satış ortaklığı linki için reklam verme konusunda çeşitli testlerim oldu. Bu testlerim neticesinde başarılı bir sonuca da ulaştım.

Evet yanlış duymadınız, satış ortaklığı linkleri ile ister clickbank, ister farklı bir satış ortaklığı network’ü üzerinden istediğiniz ürünün reklamını verebilirsiniz. Aşağıda maskelemek zorunda kaldığım reklam denemem 3-4 gündür yayında.

clickbank ile adwords reklamı vermek

Yukarıda görmüş olduğunuz reklamı vermek için birkaç noktaya dikkat etmek gerekiyor. Bu noktalardan birinde de yazılımsal olarak bir düzenleme de bulunuyor. Bir süre daha farklı ürün çeşitlerinde bu reklam yöntemimi deneyeceğim, sistem tam olgunlaştığında ise ek olarak internet milyoneri videolu eğitim seti içerisine koymayı düşünüyorum.

Her fırsatta söylediğimiz gibi internetten para kazanma yolları konusunda kalıcı ve mümkünse az maliyetli veya emek vererek maliyetsiz yöntemler önceliğimiz arasındadır. Satış ortaklığı açısından ise adwords ile reklam vermek iyi optimize edilmiş reklam vermek ile kazançlı olabiliyor. Bu konu üzerinde çalışma sebebimiz de budur. Maksat eğitim setimizde satış ortaklığı ile kazanmak isteyen kişiler için daha fazla alternatif sunmak. Şimdilik bu kadar.

Buna da Göz Atın!

Bilgiyi Paraya Dönüştürmenin Yolu Dijital Ürünler

İnternet uzun yıllardır süre gelen klasik ticaret mantığı kökünden değiştirdi. Bugün fiziksel olarak satışa sunulan …

5 Yorumlar

  1. Başarılı olması dileği ile

  2. Clickbank ürünler için adwordsle reklam vermek zor, eğer yöntemi varsa internet milyonerinde de dahil anlatırsanız yararlı olacağı kanısındayım.

  3. Ben bu seti almak istiyorum fakat video olarak CD istemiyorum e mail yoluyla ya da başka bir şekilde sadece videoları gönderebilir isiniz.

    • Eğitim setimiz CD’li değildir. Ödeme sonrası size verilen kullanıcı adı ve giriş bilgilerinizle üye panelinden eğitimi izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir