Satış Ortaklığı ile Para Kazanmak Çok mu Zor?

İnternetten para kazanmak isteyen ve bu işlere yeni başlayan kişilerin sordukları soruların başında satış ortaklığıyla para kazanmanın zor olup olmadığı geliyor. Bu sorunun en büyük nedenini de şöyle açıklamak gerekir. Hangi işe başlarsanız başlayın onun gerçek olduğunu ve o işten para kazanmanın kolaylık derecesini kazanılan ilk para ile belirlendiği aşikardır.

Peki gerçekten bu işten kazanmak çok mu zor? Veya kazanmak için ne kadar zaman gerekiyor? Bu tarz soruların satış ortaklığı konusunda yeni olanların ve hiç gelir elde edememişlerin merak ettiğini düşünüyorum. Uzun yıllara varan tecrübemizin bize gösterdiklerine dayanarak aslında bu iş ile para kazanmanın size uygun olup olmadığını ölçmenize vesile olacağını belirtmek isterim, başlayalım. Bu soruların sonunda sizi bir sürpriz bekliyor olacak.

Bir kağıt kalem alarak hemen bu sorulara yanıt verin, ve size göre bu işin zorluğu nedir karar verelim.

  • Düzenli Çalışabilir misiniz?

Her gün işe gittiğinizi hatırlayın, sabah 8’de veya 9’da iş başı yapıp akşama kadar çalıştığınızı varsayın. Satış ortaklığından para kazanmak için günde 7-8 saat çalışabilir misiniz? Bu konuda yardıma ihtiyaç varsa şurada yazmış olduğum internetten para kazanma konusunda tavsiyeler adlı yazımdaki videoyu izlemenizi öneririm.

  • Kendinizi Geliştirmeye Açık mısınız?

İşiniz ile doğrudan alakalı konularda veya bir konunun geliştirilmesi ile ilgili kafa yormayı ve öğrenmeyi sever misiniz?

  • İşinize Yatırım Yapar mısınız?

Para kazanmaya başlamadan ufak bir bütçe ile, kazanmaya başladıktan sonra ise işinizi büyütmek adına kazancınızın belli bir kısmını (örnek veriyorum %20’sini) işinizi büyütmek için yatırır mısınız?

Hemen sonuçlara geçelim. Yalnız öncelikle söylemek istediğim şu; lütfen yukarıdaki sorulara samimi olarak cevap verdiğinizden emin olun.

Eğer bu 3 sorudan hiçbirine evet yanıtı veremiyorsanız bu işi yapmayın veya hiç başlamayın.

Bu 3 sorudan 1 tanesinin yanıtı evet ise bu işten kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

Yine bu 3 sorudan 2 tanesinin cevabı evet ise bu işten ciddi olarak para kazanırsınız (hayatınızı geçindirecek kadar).

Ve geldik son açıklamaya.

Evet 3 sorunun tamamına yani 3’üne de evet cevabı veriyorsanız siz bir milyoner adayısınız! Bu iş tam da sizin içindir!

Farkettiyseniz yazımızın başlığı bu işten para kazanmanın zor olup olmadığı konusundaydı. Bu sorulara cevap olarak evet diyen kişilerin potansiyellerini görmeleri açısından kendilerinin bir milyoner adayı olduğunu hatırlatmak önemli. Bu da size yazı başında belirttiğim sürprizimiz olsun.

Durun sürpriz daha bitmedi! Bu yazıyı okuyan kişiler bende bu 3 soruya evet diyebiliyorum ve sizden eğitim setiniz hakkında indirim talep ediyorum derse, aynı gün içerisinde bir milyoner adayı yetişmesine katkıda bulunmak adına indirimli ürün alma linki gönderilecek kendisine. Tek yapmanız gereken sitedeki iletişim kısmına ad soyad, mail bilgilerinizi girip indirim talep ettiğinizi söylemek, hepsi bu! Bol kazançlar dilerim şimdiden.

1 Yorum

  1. Planlı Bir Şekilde Çalışıldığında istenilen sonuçlar alınabilir bilgilendirme için teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir