Uzak Durmanız Gereken Yöntemler

uzak durmanız gereken yöntemler

Yaklaşık 10 yıldır internetten para kazanma yöntemleri üzerine sayısız denemeler yaptım. Bunlar kimi zaman başarıyla uzun yıllar bana para kazandırsa da bazıları ise tam bir hayal kırıklığıydı. Bu yazıyı yazma sebebim de bu işten az da olsa kazanan veya hiç kazanmayan kişilerin asla bazı kazandırmayan yöntemlerle vakit kaybetmemeleri içindir.

Çünkü biliyorum ki internetten gelir elde etmek için başladıkları yöntemlerin işe yaramaması yüzünden bu konuya ön yargıyla bakan veya bu işe devam etmeyen kişilerde zaman zaman olabiliyor. İşte bu kişilere özellikle rehber olabilir düşüncesiyle işe yaramayan yöntemleri inceleyelim.

PTC Siteleri Yani Tıkla Kazan Sitelerinden Uzak Durun!

Ptc yani paid to click türkçesiyle tıkla kazan sitelerinden uzak durun. Her yüz tıklamaya 0,1 dolar gibi komik paralar kazandıran bu tarz yöntemler kullanıcılarına asla işe yarayacak düzeyde para kazandırmaz. Her ne kadar bu bir sektör olmuş olsa da ciddi yatırım ve emek ile dişe dokunur bir gelir elde edilebiliyor. Tabi içerisinde riski de cabası.

Bu sebeple hem zaman kaybı, risk ve yüksek sermaye gerektiren bu yöntem asla tavsiye edilmeyecekler arasındadır. Zaman ve emeğinizi daha etkili ve uzun yıllar kazanç sağlayabileceğiniz yöntemlere ayırırsanız daha doğru başlangıçlar yapmış olursunuz.

uzak durmanız gereken yöntemler
internetten para kazandırmayan yöntemler

Anket Doldur Para Kazan Gibi Yöntemler Artık Kazandırmıyor!

Uzun yıllar önce anket doldurarak para kazandıran veya hediyeler dağıtan firmalar vardı ve hala da var. Ama artık kimse işe yarayacak düzeyde bir parayı siz o firmanın anketini doldurdunuz diye vermiyorlar. Yani işe yaramayan gereksiz bir yöntem daha. Bu yöntem ile ancak ufak hediyeler kazanabilir veya kazanç elde edebilirsiniz.

Özetle bu yöntemde de işe yarayacak bir düzenli gelir elde etmeniz mümkün değil. Zaten firmaların anket doldurtmakdaki amacı da sizin o ürün veya hizmet hakkındaki samimi fikirlerinizi öğrenmek. Bu yöntemde sadece para kazanma amacıyla anket dolduran kişiler için olduğundan firmalar bu konuda bir analiz yapamıyorlar ve doğrudan işe yaramayan bu yöntem ortaya çıkıyor. Bu yöntemden uzak durun!

Günde 1000 Lira Tarzında İlan Verilen İşlerden Uzak Durun!

Aslına bakarsanız internetten para kazanmak isteyen kişilerin nihai hedeflerinden birisi bu rakamlara ulaşmak olmalıdır. Fakat bu işlere yeni başlayan kişilere bu kadar uçuk rakamlar kazandıracağını iddia eden işler ne yazık ki doğru olamaz. Burada dikkatinizi çekmek istediğim bir nokta var internetten günde 1000 lira para kazanılmaz demiyorum, yeni başlayan kişiler bu parayı tecrübe etmeden kazanamaz diyorum.

Yani eğer bir yerde emek vermeden ve hemen 1000 lira kazanın gibi ilanlar görürseniz itibar etmeyin, yalandır veya eksik bilgilendiriliyorsunuzdur. Yeni bir maceraya girerek ne kendinizi üzün, ne emeğinizden ne de paranızdan olun. Şunu da net olarak belirtmek gerekir ki internetten günde bin lira değil on bin lira bile kazanan kişiler de vardır. Fakat bu kişiler profesyonel olarak bu işi bilen ve uyguladığı metodu başarıyla yerine getiren sermaye sahibi kişilerdir. Sizinde bu yetkinlikte olmanız çok zor olmamakla birlikte biraz tecrübe ve doğru yönlendirme ile o yolda adım adım ilerlemeniz sağlanabilir.

Peki Hangi İnternetten Para Kazanma Yöntemi İle Başlamalıyım?

Yukarıda saydığım konulara dikkat ettikten sonra size şu kategoride bahsettiğim ve sadece işe yarayan yöntemlerin anlatıldığı yöntemlerden kendinize uygun olanı uygulamanız bu işe doğru şekilde başlamanızı sağlayacaktır. Unutmayın doğru başlamak aslında başarmanız için en büyük adımdır. İnternette bu konularda çok bilgi kirliliği olduğu için en doğru ve uzun yıllardır işe yarayan yöntemleri anlatıyor ve bu konuda faydalı olmaya çalışıyoruz. Sizde bu yöntemlerle para kazanmanın ne denli heyecanlı olduğunu hissettiğinizde daha fazla kazanmak için çalışacaksınız.

2 Yorum

  1. Yıllar öncesinde uğraştığım yöntemler boş yere zamanımı çaldı şimdiki aklım olsaydı o zamanları satış ortaklığı yöntemi ile değerlendirirdim aydınlattığınız için teşekkür ederim. İnternetten para kazanmak isteyen kişilere özellikle bu işe yeni başlayacak olan kişileri doğru yönlendiriyorsunuz tekrardan teşekkürler

    1. Güzel yorumunuz için biz teşekkür ediyoruz. İnternetten para kazanmaya yeni başlayan kişilerin doğru yönlendirilmesi yazıda da belirttiğimiz gibi önemli bir husus. Bu sebeple en doğru ve uzun vadeli kazandıracak yöntemleri tavsiye etmeye gayret ediyoruz. Internetmilyoneri.net olarak bu konudaki tavsiyelerimiz devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir