Giriş / Para Kazanma / Para Kazandıran İşler
en çok para kazandıran işler

Para Kazandıran İşler

Para kazanma konusunda özellikle internetten online kazanmak isteyen kişilerin en çok sorduğu soru para kazandıran işler nelerdir sorusudur. İnternet tabanlı çalışılabilecek onlarca iş buluyor ve bu işler için istediğiniz doğrultuda çalışabiliyorsunuz. Bu yöntemleri evde ek olarak uygulayabilir veya ana işiniz olarak da kullanabilirsiniz. İsterseniz internetten para kazanma konusu ile alakalı işleri listeleyelim.

Evde Para Kazandıran İşler

Öncelikle özellikle ek gelir arayan ev hanımları ve öğrencilere hitap eden makale yazarak para kazanma konusunu ele alalım. Yüksek gelir getirmese de birçok kişi tarafından ek gelir kaynağı olarak da görülen yazı yazarak para kazanma yöntemi uzun yıllardır revaçta olan bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor.

Makale Yazarak Para Kazanma

Size verilen bir konuda ufak çaplı araştırmalar yaparak yazabildiğiniz kadar kelimede yazılar yayınlayarak para kazanabilirsiniz. Genelde ortalama bir maaş kazanan makale yazarları işlerini büyütmeleri halinde daha fazla da kazanç elde etme şansına sahip oluyorlar.

Makale yazarı olmanız için gereken şartlar konusuna gelelim. Bilgisayar başında birkaç saat çalışabiliyorsanız, temel bilgisayar bilgisine sahipseniz, hangi yaşta olduğunuzun önemi olmadan başınızda bir patron olmadan çok ciddi para kazanabilirsiniz. Tek şart çalışkan olmak ve size verilen makale görevini yerine getirip teslim etmek. Bu konuda yazmış olduğumuz makale yazarak para kazanma yazısına göz atarsanız, detaylıca bu işin nasıl yapılacağını anlatmaya çalıştım.

Dropshipping ile Sermayesiz Kazanç

Dropship kelimesinin anlamı kısaca başkalarının ürünlerini ucuz alıp farklı internet sitelerinde üzerine komisyon koyarak satmak anlamına geliyor. Tabi sermayesiz olan kısmı da ürünü başkasına satmadan, tedarikçiden almamaktır. Kulağa ilginç geliyor ama internet üzerinde uzun yıllardır başarıyla uygulanan bu yöntem, ciddi gelirler elde edilmesini sağlıyor.

Bu konuda yazmış olduğum dropship ile sermayesiz para kazanma yazısını okuyabilirsiniz. Ayrıca o yazıda belirtmediğim bir husus ise bunun ülkemizde de yapılabileceği. Mesela herhangi uygun fiyatlı satılan bir ürün bir sitede 100 lira iken, diğer sitede 130 lira olabiliyor. Aynı ürünü uygun fiyatlı bir siteden alıp gittigidiyor gibi sitelerde listeleyerek satışa çıkarabilir ve sermayesiz olarak para kazanabilirsiniz.

Dropship yöntemini temel bilgisayar kullanma bilgisine sahip herkes uygulayıp gelir elde edebilir.

Satış Ortaklığı ile Para Kazanma

Satış ortaklığı da sermayesiz kazanç sağlayabileceğiniz yöntemlerin başında geliyor. Temel olarak satış ortaklığı size ait olmayan bir ürünü size verilen bir satış ortaklığı linkinden tanıtarak satış geldiğinden sistemin algılamasıyla hesabınıza kazançların yansıtılması olarak açıklayabiliriz. Satış ortaklığına konu olan ürünler genelde dijital kitap, program veya eğitim seti tarzında olduğu için komisyon oranları ciddi oranda yüksektir.

Mesela %60 civarı komisyon almak nasıl olurdu? Yani o ürünün sizin linkinizden satılma koşuluyla 100 liralık üründe 60 lirasını ürün sahibi hesabınıza otomatik yansıtıyor ve ayda 2 kez ödeme alıyorsunuz. Bu konuda yazmış olduğumuz satış ortaklığı nedir yazısını okuyabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Para kazandıran işler konusunda favorimiz olan bu 3 yöntemi uygulayıp evde para kazanmanın keyfine varabilirsiniz.Yazımın başında belirtmiş olduğum gibi bu işler sadece ev hanımlarına veya ek iş arayan kişilere yönelik işler değildir. Kazanç oranlarınız arttığında kadın, erkek, öğrenci farketmeksizin ana işiniz olabilir. Nitekim ülkemizde satış ortaklığı ile hayatını idame ettiren ve ev geçindiren onlarca kişi olduğunu biliyoruz. Siz yeter ki doğru uygulamalarla para kazanmaya emek vererek gayret edin. Uzun vadeli kazanç yöntemleri arayan kişilerin emek vermesi durumunda bu işlerden para kazanmaması mümkün değildir.

Dikkat ettiyseniz her 3 yöntemde de sermaye gerektirmeyen para kazandıran işleri sıralamaya çalıştım. Amacımız emeğe dayalı ve uzun vadeli para kazandıran yöntemlerin uygulanarak siz takipçilerimize gelir getirmesini sağlamaktır. Yorumlarınızı yazılarımızın altına bırakarak düşüncelerinizi yazabilir veya soru sorabilirsiniz. Elimizden geldiğinde yanıt vermeye gayret ediyoruz.

Buna da Göz Atın!

Bilgiyi Paraya Dönüştürmenin Yolu Dijital Ürünler

İnternet uzun yıllardır süre gelen klasik ticaret mantığı kökünden değiştirdi. Bugün fiziksel olarak satışa sunulan …

2 Yorumlar

  1. Sitenizde inanılmaz kaliteli bilgiler paylaşıyorsunuz teşekkür ediyorum devamlı takipteyim sizleri.

  2. Cok yararli bilgiler tesekkur ederim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir